Kullanım talimatları EroFertil

Almak gibi

Bu durumda ilaç tıbbi amaçlar için gün minimum kurs süresi 36 gün. Son gün kurs tarafından belirlenir ve ağırlık sorunları ve bireysel organizma. Her gün alınan 1 kapsül bağlama yakın bir zaman içinde bir gün, ama kesinlikle yemekten önce. Mümkünse geçici aralıklarla öğünler arasında eşit olmalıdır.

Devre önleyici kurs aynı standart. Tekrar tavsiye en az altı ayda bir. Bu ciddi hastalıkların gelişimini önlemek, uzatmak cinsel aktivite yetişkinlik.

Bu durumda bir defalık alımı gerekirse sarhoş 1 kapsül için 30-60 dakika önce planlanan cinsel ilişki. Sağlıklı orta yaşlı erkekler EroFertil hareket 20 dakika sonra düşen vücut.

Her iki durumda da, gerekli su içmek (en az 150 ml en iyi şekilde 250 ml). Bu araç, metabolizma, aktif bileşenlerin emilimini hızlandırır ve verimliliği artırır. Soğuk su kullanmak kesinlikle yasaktır, o metabolizma yavaşlar. Sıcak da uygun değil, o öldürür tüm yararlı.

Kime gerekli EroFertil

Hap EroFertil gerektirmez doktor randevusu. Bu durumda, ne zaman kendini evcil şartları güvenli. Randevu gereklidir aşağıdaki durumlarda:

  • ciddi bozukluklar hormonal arka plan (düşük testosteron seviyesi);
  • azalmış libido;
  • bozukluğu erektil işlev herhangi bir karakter (dahil olmak üzere yaralanma sonrası);
  • erken boşalma, kötü sperm kalitesi;
  • üriner sistem hastalıkları;
  • depresyon, stres, sinir ve fiziksel yorgunluk, kronik uyku eksikliği;
  • bozuklukları kan akımı pelvik;
  • erkekler risk altında (40 yaş üzeri);
  • yanlış bir yaşam tarzı (fiziksel hareketsizlik, aşırı kilo, zararlı alışkanlıklar).

Kontrendikasyonları

Tamamen doğal kompozisyon için izin en aza indirmek için bir liste kontrendikasyonları. Kaldı sadece ağır bir hastalığı, merkezi sinir, kardiyovasküler ve ürogenital sistemleri. Bu durumda tavsiye edilir doktorunuza. Ayrıca yaradılış oluşturan bileşenler.

Ayrıca yaş sınırı. EroFertil izin ile başlayan, 18 yıl. Kısıtlamalar, kullanım süresini eksik. Çünkü bir parçası olarak aynı anda bulunan birkaç doğal afrodizyak, aşırı doz önlemek için kesinlikle uyulmalıdır talimatlar.

Etkinliği ve güvenliği EroFertil klinik çalışmaları tarafından teyit. Ben 98 hastaların% kudret iyileşti tamamen. % 93 geliştirilmiş cinsel yaşam.