Gücü artırmak için otlar

erkeklerde gücü artırmak için otlar

Seks, herkesin hayatında önemli bir rol oynar. Kişisel cephede başarı için güçlü erkek sağlığına ihtiyacınız var, ancak modern yaşam tarzı nedeniyle erkek gücü çoğu zaman başarısız oluyor. Hoş olmayan durumlardan kaçınmak için bazı sırları bilmeniz gerekir: gücü artırmak için hangi bitkilerin var olduğu ve bunların nasıl kullanılacağı.

Geleneksel tıp

Bitkisel tedavi, cinsel işlevi iyileştirmek, erkeğin gücünü geri kazanmak da dahil olmak üzere hemen hemen her hastalığa uygulanan geleneksel tıbbın ana yönüdür. Ancak bazı erkeklerin kafası karışıyor - bitkisel koleksiyon gerçekten iddia edildiği kadar etkili mi? Hapları ve bitkileri karşılaştırırsak, aşağıdaki özellikler ayırt edilebilir:

 • Güvenlik.Bu en önemli nokta. Kural olarak, şifalı otlar doğru kullanıldığında zarar vermez ve yan etkileri yoktur, bu da potenste bir artış sağlar. Ancak erkek haplar, jeller ve merhemler iç organlarla ilişkili komplikasyonlara neden olabilir veya topikal uygulamadan sonra bir adama kızarıklık "neden olabilir". Tamamen bitkisel olsaydı hiçbir yan etkisi olmazdı.
 • Kullanılabilirlik.Eczanelerden, geleneksel tıbba kıyasla küçük bir fiyata erkeksi gücü artıran çeşitli bitkisel şifalı ot preparatları satın alabilirsiniz. Dahası, bitkiler kendi başınıza toplanabilir, ancak ondan önce nerede büyüdüklerini ve toplama için uygun zamanı bulmanız gerekir.
 • Uzun süreli etki.Bitkiler, herhangi bir kimyasal safsızlık içermeyen doğal bir üründür. Ayrıca, bitkisel koleksiyonun vücut üzerinde karmaşık bir etkisi vardır: otlar tüm iç organların çalışmasını stabilize eder ve bağışıklığı artırarak arzuyu artırmanıza olanak tanır. Zayıflamış bir sağlık durumu, bildiğiniz gibi, güçteki azalmanın nedenlerinden biridir.
 • Kullanımı kolay.Bitkisel kaynatma ve tentürler genellikle günde 2-3 kez içilir, bu nedenle hapları kullanırken çoğu zaman olduğu gibi karmaşık doz rejimlerini ezberlemeniz gerekmez.

Geleneksel tıpta bitkisel preparatların yukarıdaki faydalarına rağmen, cinsel yaşamınızla ilgili sorunlarınız varsa, doktorunuza görünmelisiniz. Erkek sağlığı için hangi bitkilerin daha etkili olduğunu ve sağlık üzerinde olumlu bir etkisi olacağını yalnızca bir uzman belirtebilir. Ayrıca, erkek vücudunun bileşenlerinin bireysel hoşgörüsüzlüğünü de unutmamalıyız.

Ot tüketmek

hangi otlar erkek gücünü artırır

Uzmanlar, geleneksel tıbbın hastalıkların ilk aşamalarının tedavisinde en etkili yöntem olduğunu ve hafif problemlerle durumu niteliksel olarak iyileştirebileceğini garanti ediyorlar. Otlar, hafifçe zayıflamış güçte bir artışa neden olur, ancak doktor, ileri düzeydeki erektil disfonksiyon vakaları için bu tür bir tedaviyi reçete edebilir. Bununla birlikte, hastalığa başlamaya değmez, tedavinin zamanında başlaması, güçlendirici özelliklerin daha etkili çalışmasını etkileyecektir.

Aşağıdaki belirtiler, gücün zayıfladığının bir işareti olabilir:

 • Zayıf ereksiyon, ilişkinin tamamlanmasını engelliyor;
 • Cinsel ilişki süresini önemli ölçüde kısaltan erken boşalma;
 • İlişki sırasında ani ereksiyon kaybı;
 • Arzu yokluğunda penisin uyarılması ve bunun tersi - güçlü bir psikolojik arzu ile ereksiyona ulaşamama;
 • Boşalma eksikliği.

Ek olarak, erektil disfonksiyon belirtileri arasında yorgunluk, uyuşukluk, depresyon; adam kendini toparlayamaz. Potansiyel problemler, soğuk algınlığı, kavgalar, iş yükü ve stresli durumların arka planında da kendini gösterebilir.

Okumalar

Erkek gücünü artıran otlar göründükleri kadar zararsız değildir. Yardım etmeyebilirler, düşman olabilirler. Bu nedenle bir erkeğin şifalı bitkilerden ve ücretlerden istenen etkiyi alabilmesi ve kendi bağışıklığını düşürmemesi için bazı kuralları bilmesi gerekir.

Alternatif ilaç tedaviniz sırasında bir diyet yapın. Alkol ve abur cuburdan uzak durmak şifalı bitkilerin etkilerini iyileştirir.

Bitkisel tedavi, potensin azalmasının birçok nedeni olduğundan, yalnızca muayeneden sonra reçete edilir. Hastalığın nedenini tam olarak etkileyen bitkisel müstahzarları almak gerekir. Ayrıca tedavi kalitesini düşürebilecek olası bir alerjik reaksiyonu da hatırlamanız gerekir.

Bitkilerin uzun bir süre sonra cinsel yaşamı iyileştirmeye başladığını bilmeniz gerekir. Reçete göre sabırlı olmanız ve şifalı bitkiler ve kökler üzerinde kaynatma ve tentür almanız gerekir.

Otlar

Potensi artıran birçok bitki ve kökün hipoalerjenik olduğu unutulmamalıdır ki bu özellikle yaşlı erkekler için önemlidir. Aslında, onlar için, kronik hastalık riski nedeniyle olası çarelerin listesi sınırlıdır, bu nedenle hangi bitkileri içebileceğinizi bilmek önemlidir.

Maydanoz

erkeklerde gücü artırmak için maydanoz

Bu bitki, gücü arttırmak için haklı olarak en iyi geleneksel ilaçlardan biri olarak kabul edilir. Erkek gücünü güçlendirmek ve sürdürmek için çinko, krom, selenyum, birçok vitamin ve kandaki östrojen miktarını azaltan ve pelvik bölgedeki kan akışını artıran, penis uyarılmasını iyileştiren apigenin gibi faydalı elementlerle zenginleştirilmiştir.

Maydanoz iyidir çünkü iyileştirici bir etki elde etmek için taze olarak tüketilebilir - bir demet halinde veya bir salataya ufalanmış olarak.

Maydanoz ve bal bazlı bir tarif özellikle faydalıdır. Onun için aşağıdaki malzemeleri hazırlamanız gerekiyor:

 • Kıyılmış maydanoz (veya tohumları) 100 g;
 • Her çeşit bal 200 gr;
 • Kurutulmuş kuşburnu 100 gr;
 • Kuru kırmızı şarap 200 ml.

Önce kuşburnu bir kahve değirmeni içinde iyice öğütülmelidir. Bundan sonra, sadece tüm malzemeleri karıştırmak ve bir hafta boyunca buzdolabına koymak kalır. Aç karnına günde üç kez 1. 5 çay kaşığı alın. Terapötik kurs 3 hafta sürer.

Aloe

Bu çok yıllık şifalı bitki, çeşitli hastalıklar ve kozmetik amaçlı yaygın olarak kullanılmaktadır. Erkek gücü için, aloe ve bal karışımı ısrar edilir. Gereklidir:

 • Aloe (suyu) 180 ml;
 • Kırmızı şarap 400 ml;
 • Kuşburnu 120 g toz haline getirildi;
 • Maydanoz 50 gr;
 • Bal 250 gr

Tüm malzemeler bir cam kavanozda karıştırılmalı ve 10 gün boyunca karanlık ve serin bir yerde saklanmalıdır. Tentür kavanozunu üç günde bir sallayın. Karışım demlendikten sonra süzün ve doğrudan kullanmadan önce 200 ml sütte seyreltin. Bir çorba kaşığı için günde üç kez iç.

Çin limon otu

Çin limon otu gücü artırmak için

Bu bitkinin meyveleri haklı olarak erkekler için faydalı yiyecekler listesinde yer almaktadır. Cinsel arzuyu etkilediği ve artırdığı için güçlü bir afrodizyak olarak kabul edilirler. Sperm kalitesini artıran maddeler içerir.

Sağlıklı Çin Schisandra Tarifleri:

 • 10 gr bitki tohumunu 50 ml votka ile dökün. Israr ve günde 3 defa 30 damla iç;
 • Tohumları öğütebilir ve tozu günde iki kez yemekle birlikte alabilirsiniz;
 • Schizandra meyveleri (3-5 adet) cinsel ilişkiden önce yenebilir, meyveler ise 5 saat dayanır.

Çin Schisandra genellikle erkek diyet takviyelerinde bir bileşen olarak kullanılır ve bu sadece etkililiğini ve etki artırıcı özelliklerini onaylar.

Adaçayı

Erkek sağlığını iyileştirmek için bitkinin sürgünleri, yaprakları ve salkımları kullanılır. Adaçayı Tarifler:

 • 1 yemek kaşığı. l. doğranmış otla doldurun ve bir termosa 200 ml kaynar su dökün. Yarım saat demlensin. Günde üç kez 1/3 termos için;
 • Adaçayı yaprakları (2 yemek kaşığı) 250 ml kaynar su dökün, su banyosunda 15 dakika kaynatın. Gün boyunca soğutun ve için.

Adaçayı diğer birçok hastalıktan kurtulmanıza yardımcı olur. Bitkinin yaprakları, soğuk algınlığı sırasında zararlı bakteri ve virüslerin aktivitesini azaltır. Aynı zamanda stres azaltıcı özellikler olduğu da kanıtlanmıştır.

Kekik

Kekik bitkisinin antiseptik, antimikrobiyal ve antiinflamatuvar etkileri vardır. Genitoüriner sistemle ilgili problemlerde etkilidir, sperm kalitesini etkiler. Kekik çoğu kişiye testosteron artırıcı bir ilaç olarak aşinadır. Tıbbi merhemlerle tedavi etkilidir, bunun için ihtiyacınız olan:

 • Kıyılmış kekik 150 g;
 • Kabak çekirdeği yağı (üzüm, keten tohumu vb. ) 300 ml.

Kekiği yağlayın. Bir su banyosunda kaynatın, ardından 5 dakika kaynamaya bırakın. Bitmiş karışımdan çim kalıntılarını çıkarın. Bir ay boyunca her iki günde bir penise masaj yapmak için uygulayın.

Alıç

Bitki, kan damarlarını güçlendirerek ve fazla kolesterolden kurtularak kan dolaşımını iyileştirir. Alkollü bir tentür özellikle etkilidir. Şunları gerektirecektir:

 • Alıç meyvesi 2 yemek kaşığı. l. ;
 • Katkısız votka 400 ml.

Malzemeleri karıştırdıktan sonra bir hafta demleyin. Daha sonra aç karnına günde 3 defa 30 damla içilir. Kursun süresi 1 aydır.

Zencefil

erkeklerde gücü artırmak için zencefil

100 gr balda 20 gr zencefil kökü ve ballı tentür, cinsel yaşam kalitesini artırır, vücudu faydalı maddelerle doyurur ve bağışıklık sistemini güçlendirir. Kurutulmuş zencefil kökü ve zencefil ve limonlu çay sadece erkeklerin gücü için değil, aynı zamanda soğuk algınlığı sırasında ateşi düşürmek için de faydalıdır.

Geleneksel tıp, çeşitli hastalıkların tedavisi için birçok sır saklamaktadır. Erkek gücünün tedavisi için bitkiler ve bunlara göre çeşitli tarifler hazırladı. Cinsel işlev bozukluğu aşaması ihmal edilmediğinde ve doğru şekilde alındığında şifalı bitkiler erkek gücünü artıracak ve bağışıklık sistemini güçlendirecektir. Bu tedavi yönteminin zararlı hale gelmemesi için bir doktora danışmak gerekir.