Yorumlar EroFertil

 • Mustafa
  Alışkanlık kolay giyinmek döndü ciddi sorunlar. Özellikle soğuk bir gün vardı uzun bir süre geçirmek sokakta yol açtı, önce sorunları yatakta, sonra da ihlaline ve idrara çıkma. Doktora gitmek zorunda, bir, tavsiye ederim EroFertil. İlaç hakkında duydum ilk kez, bu yüzden tereddüt etti. Ama hekim tecrübeli, iyi bir üne sahip, bu yüzden tedavi ben yine başladı. 1 ay mümkün tamamen sağlığını geri ve belirtileri prostatit gitti ve ereksiyon sağlandıktan.
  EroFertil
 • Αναστασία
  Koca bir yaralanma sonra sorunlar başladı, seks. Sadece bir kayıp için herhangi bir arzusu olmasına rağmen sağlıklı. Doktora gitmek istemedi, ben aramaya başladım, geçici çözümler. Öğrendim erofertilçok sevdim kompozisyonu ve kapsamlı bir eylem vücut üzerinde. Zaten 2 hafta sonra kocam oldu için değil öğrenmek. Seks birkaç kez bir gün, kocası oldu enerjik ve neşeli.
  EroFertil
 • Δημήτριος
  Boşandıktan sonra fark etmeye başladı, bu yatakta iyi değil eskisi gibi. Zayıf ereksiyon, erken boşalma ve herhangi bir zevk yok benim için, ne de partner. Aramaya başladı, doğal ilaç, okudu değerlendirme ve karar EroFertil – bir şey lazım. Aldı ders ve seks gibi oldu 18 yaşında.
  EroFertil
 • Burak
  Uzun bir süre oldu, sürekli partner, sırasıyla, ve seks, 1-2 kez bir ay. Bir kez bulundu, ki bu benim için yeterli, özel bir cinsel ilgi yok. Daha sonra birkaç kez olarak, delikler, özellikle kullanılan prezervatif. Ne zaman bir kız ortaya çıktı, belli oldu, bu sorun daha ciddi sanıyordum. Önce gitmek istedim bir psikolog, daha sonra ürolog, ama tökezledi ilaç reklam EroFertil. Denemeye karar verdi kendi kendine ve hiç pişman olmadım. Kudret iyileşti tam olarak geçtikten sonra, seviyesine, kurs, ilk sonuçlar sonra 3 gün giriş.
  EroFertil
 • Γεώργιος
  Zorluklar hayatın samimi olmamıştı, ama son zamanlarda, daha fazla arkadaş zarar görmeye başlar potens bozuklukları. Karar verdim, gerekli önleyici tedbirleri almak için değil, arasına oturmuş bir bankta. İstişare ile üroloji ve o tavsiye değil, ecza, ilaç ve biyolojik katkı EroFertilsöyleyerek , bitkisel bileşenleri yumuşak vücudu üzerinde. İçiyorum ilaç ders ve şimdiye kadar herhangi bir zorlukla yatakta kutladı. Umarım böyle bir gün geldiğinde, eğer dikkatle okumaları, kendi sağlığı için.
  EroFertil
Değerlendirme EroFertil
4.7
19